Recepcjonista(ka)

W chwili obecnej do Działu Administracji i Kadr poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa sekretariatu w siedzibie firmy w Warszawie• Telefoniczna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Obsługa rezerwacji oraz przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania
  • Koordynacja obiegu i wysyłania korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej (poczta, kurier) oraz ich rejestracja zgodnie z przyjętym standardem
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze
  • Organizacja podróży służbowych dla pracowników firmy
  • Dbałość o utrzymanie właściwej kultury pracy w recepcji, a także pozytywny wizerunek firmy (obowiązujący dress code)
  • Wsparcie organizacyjne pracowników firmy
  • Realizacja bieżących potrzeb recepcji.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)• Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do otoczenia oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.