Inspektor BHP – projekty inwestycyjne / budowlane (woj. śląskie)

Arcadis zaprasza do współpracy osoby doświadczone, zaangażowane i z pozytywnym nastawieniem, które chcą wziąć udział w dużych, skomplikowanych projektach wielobranżowych z zakresu konsultingu w sektorze budownictwa. Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować przy najtrudniejszych w Polsce projektach oraz realizować się zawodowo, dołącz do nas!

Nr referencyjny: BHP

Obowiązki

  • Nadzór nad kwestiami BHP oraz ppoż. w trakcie realizacji projektów inwestycyjnych / budowlanych
  • Kontrola warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP, ppoż. oraz ochrony środowiska na terenie budowy; koordynacja wykonawców na placu budowy
  • Inicjowanie i wdrażanie działań prewencyjnych oraz procedur
  • Organizacja oraz prowadzenie codziennych odpraw BHP; organizacja szkoleń wprowadzających
  • Opracowanie i wdrożenie procedur BHP z uwzględnieniem najlepszych praktyk Arcadis oraz wymagań klientów Arcadis
  • Sporządzanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych z zakresu przestrzegania zasad BHP, ppoż. oraz ochrony środowiska;
  • Nadzór nad dokumentacją BHP dla pracowników budowy; weryfikacja oraz zatwierdzanie dokumentacji BHP dla poszczególnych wykonawców robót

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP potwierdzone doświadczeniem zawodowym;
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inspektora BHP w branży budowlanej przy nadzorze na budowie, doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych w środowisku korporacyjnym stanowi bardzo duży atut
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania przepisów BHP oraz polskiego prawa budowlanego
  • Dobra znajomość języka angielskiego również w zakresie słownictwa budowlanego i BHP, umożliwiająca swobodną komunikację oraz pisanie raportów w tym języku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy kat. B oraz mobilność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Przy zatrudnieniu na umowę o pracę - pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych konsultantów przy ciekawych i skomplikowanych projektach

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres rekrutacja@arcadis.pl, w temacie maila wpisując numer referencyjny.
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

rekrutacja@arcadis.pl

Wyślij wiadomość