Asystent Projektanta Mostowego

Arcadis zaprasza do współpracy osoby zaangażowane i z pozytywnym nastawieniem, które chcą wziąć udział w dużych, skomplikowanych projektach wielobranżowych z zakresu infrastruktury drogowej i kolejowej. Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować przy najtrudniejszych w Polsce projektach oraz realizować się zawodowo, dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta (branża mostowa)

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku budownictwo w specjalności mostowej  (również studenci semestru dyplomowego)
  • doświadczenie w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowejobiektów inżynierskich stanowi poważny atut
  • praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim AutoCAD.
  • praktyczna znajomość Sofistik, Robot, Revit będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie obiektów inżynierskich
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwo  techniczne dotyczące obiektów inżynierskich)

Zadania:

  • uczestnictwo w realizacji projektów drogowych obiektów inżynierskich (mosty,  wiadukty, estakady, kładki)
  • samodzielne sporządzanie elementów dokumentacji technicznej pod nadzorem projektanta
  • przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i jego części
  • udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Pomoc w uzyskaniu praktyki do uprawnień budowlanych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

rekrutacja@arcadis.pl

Wyślij wiadomość