Asystent projektanta geotechnicznego

Arcadis zaprasza do współpracy osoby zaangażowane i z pozytywnym nastawieniem, które chcą wziąć udział w dużych, skomplikowanych projektach wielobranżowych z zakresu infrastruktury drogowej, kolejowej oraz hydrotechniki. Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować przy najtrudniejszych w Polsce projektach oraz realizować się zawodowo, dołącz do nas!

Asystent Projektanta
(branża geotechniczna / hydrotechniczna)

Nr ref.: ASYS_GEOTECH
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • ukończone studia na kierunku budownictwo w specjalności konstrukcyjnej, geotechnika, hydrotechnika (również studenci semestru dyplomowego)
  • doświadczenie w biurze projektowym przy sporządzaniu dokumentacji projektowej obiektów inżynierskich stanowi poważny atut,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim AutoCAD,
  • praktyczna znajomość Robot, Revit, Z_Soil będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie obiektów inżynierskich,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie (w tym słownictwo  techniczne dotyczące obiektów inżynierskich),
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie

Zadania

  • uczestnictwo w realizacji projektów drogowych, kolejowych, infrastrukturalnych w zakresie posadowienia oraz obiektów hydrotechnicznych,
  • samodzielne sporządzanie elementów dokumentacji technicznej pod nadzorem projektanta,
  • przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i ich części,
  • udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość odbycia krótkich staży zagranicznych,
  • pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

rekrutacja@arcadis.pl

Wyślij wiadomość