Directieteam

Onze wendbare en soepele organisatie zorgt ervoor dat we steeds de vinger aan de pols houden en kort op de bal spelen. Zo weten we perfect waar het om draait, zowel in onze eigen organisatie als in die van onze klanten.

Kristof Peperstraete

Managing Director

kristof.peperstraete@arcadis.com

Carl Verelst

Carl Verelst

Commercial Director

carl.verelst@arcadis.com

Philippe Autuori

Directeur Infrastructuur

philippe.autuori@arcadis.com

Patrick Leniston

Directeur Gebouwen

patrick.leniston@arcadis.com

Isabelle Spiegel

Directeur Milieu

isabelle.spiegel@arcadis.com

Odile Chaumont

Directeur Human Resources

odile.chaumont@arcadis.com

Danny Benima

Chief Financial Officer

danny.benima@arcadis.com