Directieteam

Onze wendbare en soepele organisatie zorgt ervoor dat we steeds de vinger aan de pols houden en kort op de bal spelen. Zo weten we perfect waar het om draait, zowel in onze eigen organisatie als in die van onze klanten.

Kristof Peperstraete

Managing Director

kristof.peperstraete@arcadis.com

Carl Verelst

Carl Verelst

Commercial Director

carl.verelst@arcadis.com

Dirk Descheemaeker

Director Buildings

dirk.descheemaeker@arcadis.com

Hilde De Lembre

Director Environment

Hilde.delembre@arcadis.com

Lieve Neirynck

Director Infrastructure

lieve.neirynck@arcadis.com

Tine Ostijn

Director Water

Tine.ostijn@arcadis.com

Wim Waterschoot

HR Director

wim.waterschoot@arcadis.com

Danny Benima

Chief Financial Officer

danny.benima@arcadis.com