Directieteam

Onze wendbare en soepele organisatie zorgt ervoor dat we steeds de vinger aan de pols houden en kort op de bal spelen. Zo weten we perfect waar het om draait, zowel in onze eigen organisatie als in die van onze klanten.

Luc Hellemans

Managing Director

Luc Hellemans vervoegt Arcadis in 2000. Zijn eerste grote projectleiderschap is het masterplan van de stad Antwerpen in 2002. Hierna doorloopt hij de verschillende niveaus van het bedrijf, eerst als commercieel manager, daarna als afdelingsdirecteur. In 2012 wordt hij aangesteld als CEO van Arcadis in België. Sinds januari 2016 leidt hij ook de activiteiten van Arcadis in Frankrijk, Italië en Spanje. Daarnaast vervult hij een actieve rol in het Europese directiecomité.

luc.hellemans@arcadis.com

Philippe Autuori

Operationeel directeur Infrastructuur

philippe.autuori@arcadis.com

Odile Chaumont

Directeur Human Resources

odile.chaumont@arcadis.com

Patrick Leniston

Operationeel directeur Gebouwen

patrick.leniston@arcadis.com

Rik Menten

Directeur Business Development

rik.menten@arcadis.com

Tine Ostijn

Directeur Water

tine.ostijn@arcadis.com

Kristof Peperstraete

Client Development Director

kristof.peperstraete@arcadis.com

Isabelle Spiegel

Directeur Milieu

isabelle.spiegel@arcadis.com

Roberto Talotta

Directeur Business Development Infrastructuur

roberto.talotta@arcadis.com

Marcos Uttley

Directeur Business Development Gebouwen

marcos.uttley@arcadis.com

Luc Verstuyft

Chief Financial Officer

luc.verstuyft@arcadis.com