Technický dozor (TDI)

Do našeho odborného týmu hledáme zaměstnance na pozici technického dozoru pro projekty na Slovensku.

Náplň práce:

  • kontrola dodržování technických požadavků daných zákony a vyhláškami, platnými normami a předpisy a vydanými povoleními.
  • kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • kontrola kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů prací
  • kontrola projektové dokumentace
  • kontrola průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
  • spolupráce s PM na kontrole a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • spolupráce s CK na odsouhlasování plateb / fakturace dodavateli
  • organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – stavební/strojní/elektro
  • vhodné  pro studenty posledních ročníků a absolventy
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování (práce nejen v ČR, ale i v zahraničí)
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • pracovní pozici v dynamické zahraniční společnosti s celosvětovou působností
  • možnost stáží v zahraničí
  • mladý dynamický pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • časovou flexibilitu
  • zvyšování odborné kvalifikace
  • nástup možný IHNED