Technický Dozor (TDI)

Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let. V současné době rozšiřujeme náš tým projektového řízení a technický team, abychom vyhověli požadavkům naší silné a rostoucí pracovní činnosti. Do naší pražské kanceláře hledáme kolegu na technický dozor. Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení a týmová práce.

Náplň práce:

  • Spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli;
  • dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení;
  • dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí;
  • kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů;
  • kontrola průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek;
  • ·organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků;
  • Účast na projektech technický auditů budov (Technical Due Dilligence).

    Co požadujeme?

  • Odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací;
  • flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na vnitrostátní, tak na mezinárodní úrovni;
  • systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek;
  • týmového ducha;
  • dobré analytické a komunikační dovednosti;
  • ·vynikající znalost českého jazyka v mluvené a psané podobě a velmi dobrou znalost technické angličtiny;

    Co nabízíme?

  • Spolupráci na významných projektech: www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu;
  • máte také příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis;
  • budete mít možnosti seberealizace, rozvoje a školení;
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks.
  • kancelář v centru Prahy;
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a rozdělení zisku závislé na výsledcích a další výhody.

Pro více informací kontaktujte prosím naši HR Manažerku Jitku Machálkovou,  jitka.machalkova@arcadis.com

Jitka Machalkova

HR Manager +420702291058 Zeptejte se mě
"Scan QR Code" on WeChat and click ··· to share.