Projektový manažer (PM)

Do našeho odborného pracovního týmu hledáme projektového manažera pro projekty na Slovensku.

Náplň práce:

  • řízení jemu přiděleného projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků;
  • zpracování Manuálu projektu (Project Handbook);
  • organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů;
  • kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu;
  • zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem;
  • spolupráce s CK při organizaci výběrových řízení
  • spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace;
  • spolupráce s TDI na kontrole kvality prací
  • organizace předání díla investorovi;

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – stavební/strojní/elektro
  • vhodné  pro studenty posledních ročníků a absolventy
  • znalost anglického jazyka;
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování (práce nejen v ČR, ale i v zahraničí);
  • flexibilitu;

Nabízíme:

  • pracovní pozici v dynamické zahraniční společnosti s celosvětovou působností
  • možnost stáží v zahraničí
  • mladý dynamický pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • časovou flexibilitu
  • zvyšování odborné kvalifikace
  • nástup možný IHNED