Project Manager

Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let. Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Project Manager pro naše projekty v České republice a na Slovensku, abychom pokryly naši silnou a rostoucí poptávku. Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení a týmová práce

Náplň práce:

  • Řízení jemu přiděleného projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků;
  • zpracování Manuálu projektu (Project Handbook);
  • ·organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů;
  • kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu;
  • zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem;
  • spolupráce s CK při organizaci výběrových řízení;
  • spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací;
  • organizace předání díla investorovi.

Co požadujeme?

  • Dobrou a praktickou znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov;
  • 3-5+ let zkušeností s vedením projektů na českém stavebním trhu;
  • flexibilní přístup; schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni;
  • systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek;
  • týmového ducha;
  • dobré analytické a komunikační dovednosti;
  • ·vynikající znalost českého jazyka v mluvené a psané podobě a velmi dobrou znalost technické angličtiny;
  • řidičský průkaz sk. B.

Co nabízíme?

  • Spolupráci na významných projektech: www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu;
  • máte také příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis;
  • budete mít možnosti seberealizace, rozvoje a školení;
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks.
  • kancelář v centru Prahy;
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a rozdělení zisku závislé na výsledcích a další výhody.

Pro více informací kontaktujte prosím naši HR Manažerku Jitku Machálkovou,  jitka.machalkova@arcadis.com

Jitka Machalkova

HR Manager +420702291058 Zeptejte se mě
"Scan QR Code" on WeChat and click ··· to share.