Claim Manager

Společnost Arcadis je přední světová projekční a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let. Hledáme do svého týmu kolegyni nebo kolegu na pozici asistenta pro Claim managera s posunem na pozici Junior Claim manager, abychom pokryli silnou a rostoucí poptávku služeb v oddělení Contract Solutions (CS), zaměřujících se na poradenství a služby týkajících se výstavbových projektů v oblasti smluvních vztahů a z nich vyplývajících nároků.

Náplň práce uchazeče:

  • Podpora Claim managera při zpracovávání a obhajobě nároků (analýza smluv, příprava podkladů, tabulek atd.), s postupným přebíráním dílčích úkolů, především v oblastech:
  • vypracování nároků zhotovitelů / klientů (Claim) dle uzavřených smluv a předaných podkladů
  • vypracování poruchového harmonogramu projektu a stanovení časového nároku Claim,
  • vypracování kalkulace výše finančního nároku Claim,
  • vypracování odborného stanoviska nároku
  • projednání Claim s klientem a obhajoba vůči třetím stranám.

    Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví a ekonomiku (např. ČVUT stavební fakulta, Katedra Ekonomiky a řízení ve stavebnictví)
  • Znalost struktury a tvorby stavebních rozpočtů.
  • Dobrou uživatelskou znalost programů MS Office (převážně Word a Excel) a MS Project.
  • Systematičnost, pečlivost a přesnost.
  • Výborné analytické a komunikační dovednosti.
  • Loajalitu a týmového ducha.
  • Flexibilní přístup.
  • Výborná znalost českého jazyka v mluvené a psané podobě.

    Co nabízíme?

  • Spolupráci na významných projektech:

    www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/

  • pozici s velkým potenciálem odborného růstu až na pozici samostatného Claim managera
  • možnosti seberealizace, rozvoje a školení;
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks;
  • kancelář v centru Prahy;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a další výhody.

Pro více informací kontaktujte prosím naši HR Manažerku Jitku Machálkovou,  jitka.machalkova@arcadis.com

Jitka Machalkova

HR Manager +420702291058 Zeptejte se mě
"Scan QR Code" on WeChat and click ··· to share.