Cost Manager

Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Celosvětově je naší primární hodnotou zlepšování kvality života, a to prostřednictvím inovativních řešení. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let. Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Cenový Manager na naše projekty v České republice a na Slovensku, abychom pokryli naši silnou a rostoucí poptávku. Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení, proaktivní přístup a týmová práce.

        Náplň práce:

  • kontrola / stanovení - výměr prací, dodávek a odpovídajících cen prací
  • kontrola ocenění změn projektu
  • ·návrhy a ocenění možných technicko–ekonomických úspor (Value Engineering)
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • ·odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli
  • spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • pravidelný (měsíční) reporting klientovi a/nebo financující bance

    Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavebního směru (min. Bc.), ideálně obor Ekonomika a management případně obor Příprava, realizace a provoz staveb
  • Praxe 3 + v realizační firmě např. na pozici příprávář/ka či rozpočtář/ka velkou výhodou
  • Nadstandardní uživatelská znalost Microsoft 365 (především Excel, Word, Powerpoint, Project…)
  • Znalost práce s rozpočtářskými programy (KROS 4, RTS, euroCalc, …)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • Pečlivost
  • Proaktivnost
  • Ochota učit se
  • Znalost problematiky BIM výhodou
  • AJ pokročilá (alespoň B1)

         Co nabízíme?

  • spolupráci na významných projektech: www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu
  • máte také příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis
  • budete mít možnosti seberealizace, rozvoje a školení
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks
  • kancelář v centru Prahy
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a rozdělení zisku závislé na výsledcích a další výhody

Pro více informací kontaktujte prosím naši HR Manažerku Jitku Machálkovou,  jitka.machalkova@arcadis.com

Jitka Machalkova

HR Manager +420702291058 Zeptejte se mě
"Scan QR Code" on WeChat and click ··· to share.