Cenový konzultant (CK)

Do našeho odborného pracovního týmu hledáme cenového konzultanta pro projekty na Slovensku.

Náplň práce:

  • kontrola / stanovení výměr prací a dodávek;
  • kontrola / stanovení odpovídajících cen prací a dodávek;
  • kontrola ocenění změn projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • odsouhlasování dílčích i konečných plateb / fakturace dodavateli;
  • spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem;

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – stavební/strojní/elektro
  • vhodné  pro studenty posledních ročníků a absolventy
  • znalost anglického jazyka;
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování (práce nejen v ČR, ale i v zahraničí);
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • pracovní pozici v dynamické zahraniční společnosti s celosvětovou působností
  • možnost stáží v zahraničí
  • mladý dynamický pracovní kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • časovou flexibilitu
  • zvyšování odborné kvalifikace
  • nástup možný IHNED